خدمات بیمه

  1. خانه
  2. خدمات بیمه

یکی از خدمات مجموعه محله من ، دندان پزشکی است.

باتوجه به بالا رفتن هزینه های درمان دندان افراد بسیاری به دلیل نداشتن سرمایه کافی به دندانپزشکی مراجعه نمی کنند ، اما مجموعه محله من این امکان را برای بیماران خود فراهم آورده است تا در صورت ناتوانی برای پرداخت کل هزینه به صورت یکجا، از شرایط پرداخت اقساطی استفاده کنند.

کلینیک دندانپزشکی مجموعه محله من با مجرب ترین و متخصص ترین پزشکان در سطح استان، تنها کلینیکی است که تمامی خدمات زیبایی دندان شامل ایمپلنت، کامپوزیت دندان، لمینت دندان و بلیچینگ دندان ، روکش ، درمان ریشه ، پر کردن را به صورت اقساطی تا سقف 100 میلیون تومان بدون ضامن و بدون سود و بهره انجام می‌دهد.

در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری دارید و علاقه مندید حضورا به مراکز مراجعه نمائید به نشانی مندرج در پائین صفحه مراجعه نمائید.

برای ثبت نام به بالای صفحه مراجعه فرمایید اگر قبلا ثبت نام شدید به قسمت ورود مراجعه کنید !

"*" indicates required fields

آدرس*

کاشت ایمپلنت

از دست دادن دندان یکی از مشکلات جدی است که ما با آن روبرو هستیم ، زیرا کشیدن و از دست دادن دندانها منجر به نقص در عملکرد دهان و ناتوانی آن در انجام وظایف مانند جویدن غذا میشود. فقدان دندان منجر به مشکلات جدی میشود و بدن را به طور کلی تحت تأثیر قرار میدهد، مانند نقص در روند هضم و دفع ، چاقی ، بوی بد دهان و بیماریهای معده ، روده و کیسه صفرا و غیره میشود. کاشت دندان یا ایمپلنت دندان جایگزین مناسبی برای دندان های ازدست رفته است. ایمپلنت های دندانی یک پایه فلزی از جنس تیتانیومی هستند که با بدن انسان سازگاری دارد و بین استخوان فک قرار میگیرند و نقش ریشه دندان را ایفا میکنند. تیتانیوم بسیار مناسب استخوانهای فک است ، بنابراین از تیتانیوم در نصب ایمپلنتهای دندانی استفاده میشود. همچنین ایمپلنت باعث افزایش زیبایی ظاهری دندان میشود و به راحتی میتواند جای خالی دندانهای از بین رفته را پر کند و اعتماد به نفس و لبخندی زیبا را به فرد هدیه دهد. ایمپلنت های دندانی مانند دندانهای طبیعی شما عمل میکنند و به شما این امکان را میدهند که غذاهای مورد علاقه خود را با اطمینان و بدون درد بخورید. یکی از مهمترین مزایای ایمپلنت ها دارای طول عمر بالایی هستند. تمام افراد میتواند ایمپلنت انجام دهند، و محدودیت سنی ندارد و با رعایت بهداشت دهان و دندان میتوان به مدت زیادی از آن استفاده کرد. البته اگر دچار بیماری خاصی هستید ، قبل از انجام حتما ایمپلنت با پزشک خود مشورت کنید.

فهرست