خدمات نظافت

  1. خانه
  2. خدمات نظافت

جزئیات خدمات و قیمت‌ها:
فرق سرویس ویژه با سرویس عادی نظافت در کیفیت نیروهای خدماتی است. تمامی نظافتچی های محله من ابتدا باید در سرویس عادی فعالیت کنند و تنها در صورتی که امتیاز و تعداد کار آنها از یک حدنصاب مشخص بیشتر شود این فرصت را دارند که به در سرویس ویژه فعال شوند.
این نیروها دایم پایش می شوند و اگر کیفیت کارشان افت کند دیگر امکان فعالیت در این سرویس را نخواهند داشت.
– مشتری گرامی لطفا در ابتدای سفارش در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید. از آنجا که متخصصین نظافت ما با طبق ساعت کار اعلامی شما برنامه ریزی می کنند اضافه شدن زمان کاری ممکن است باعث شود آنها به کار بعدیشان نرسند یا هزینه ایاب و ذهابشان افزایش یابد. از این رو و برای جبران این مورد اگر کار شما بیشتر از زمانی که در هنگام ثبت سفارش اعلام کرده اید طول بکشد هر ساعت اضافه کار 40% بیشتر از ساعت کار عادی محاسبه می شود.
(برای مثال اگر شما از ابتدا یک کار 8 ساعته برای نیروی اقا درخواست دهید هزینه آن 350.000 تومان می شود. و اگر یک کار 6 ساعته سفارش دهید 300.000 تومان. اما اگر کار 6 ساعته سفارش دهید و 8 ساعت طول بکشد هزینه آن 371.000 می شود.)

– برخی از مناطق به دلیل سختی رفت و آمد بین 20.000 الی 30.000 تومان مشمول هزینه ایاب و ذهاب شده که این مبلغ بر مجموع هزینه اضافه شده و در پایان ثبت سفارش به شما اعلام می شود.

– در صورتی که خدمات درخواستی شما بیشتر از ساعت 20 شب به‌ طول بیانجامد، هزینه برگشت نیروی ارسالی تا سقف 25.000 تومان بر عهده‌ی شما (مشتری) خواهد بود.

– لطفا در نظر داشته باشید که اگر نیرو در زمانی کمتر از زمان درخواستی شما کار مورد نظر را به اتمام برساند، هزینه دریافتی تغیبری نخواهد کرد.

مدت کار – آقا – خانم
4 – 270.000 – 300.000
5 – 295.000 – 330.000
6 – 320.000 – 360.000
7 – 345.000 – 390.000
8 – 370.000 – 420.000
9 – 395.000 – 450.000
10 – 420.000 – 480.000

** کاربر گرامی، با توجه به موارد زیر، به ما در خدمت رسانی بهتر یاری می کنید:

– در صورت استفاده از کد تخفیف، حتما روی دکمه‌ی اعمال کد تخفیف کلیک کنید تا کد تخفیف برای شما اعمال شود.

– خدمات انتخابی شما، تاثیری در کاهش یا افزایش هزینه سفارش نخواهند داشت.

– در صورت نیاز به اعزام نیروی خانم، حضور خانم دیگری در محل کار الزامی است.

– سرویس دیوارشویی و پاک کردن شیشه‌ها توسط نیروی آقا انجام می‌شود.

– تهیه لوازم مورد نیاز جهت ارائه سرویس مناسب توسط متخصص، بر عهده مشتری می‌باشد.

– برای شستشوی فرش و قالیچه های بیش از 3 متر می توانید در قسمت کارگر ساده ثبت سفارش نمایید، و یا از سرویس قالیشویی محله من استفاده کنید.

– اگر بیش از یک نیرو برای انجام خدمات مورد نظر لازم دارید،بایستی به ازای هر نیرو یک ثبت سفارش مجزا انجام دهید.

– کاربر گرامی لطفا پس از پایان کار محل مورد نظر را بررسی نمایید و در صورت وجود هرگونه نارضایتی از کیفیت کار و نیاز به نظافت مجدد به متخصص اعلام نمایید. در اینصورت متخصص می تواند قبل از ترک محل کیفیت کار مورد انتظار شما را برآورده سازد و در صورت امتناع ایشان این مورد را به پشتیبانی اطلاع بدهید.

_ خواهشمند است به این نکته توجه داشته باشید که
** در صورتی که بعد از مراجعه نیرو به محل از انجام کار منصرف شوید.
** خدمات درخواستی شما با کار محوله مغایرت داشته باشد و نیرو قادر به انجام آن نباشد.
** لوازم کافی در اختیار نیروی اعزامی قرار داده نشود.
سفارش شما لغو می گردد و مبلغ 50.000 تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به نیرو تعلق می گیرد.

"*" indicates required fields

آدرس*

کاربر گرامی:
همگی روزهای سختی را سپری می کنیم و در کنار هم باید برای تمام شدن بحران این ویروس تلاش کنیم.
ضدعفونی یکی از مسائلی است که باید به آن توجه کنیم و با استفاده از مواد شوینده‌ای مانند “وایتکس”، “نمک‌های دریایی” و “الکل” برای حفظ تمیزی و بهداشت محیط زندگی مان تلاش کنیم.
با در اختیار گذاشتن این مواد در دسترس نیروهای خدمات منزل محله من، می‌توانید از ضد عفونی شدن محیط مطمئن بوده و نگرانی‌ها را از دلتان پاک کنید.

مشتری گرامی توجه فرمایید:
در صورت نیاز به فاکتور در زمان ثبت سفارش و یا بعد از آن، با مراجعه به جزئیات سفارش، ایمیل خود را در بخش ارسال فاکتور وارد نمایید تا رسید پرداخت برای شما ارسال گردد. در صورت نیاز به فاکتور رسمی این موضوع را قبل از شروع سفارش به متخصص اعلام نمایید. با توجه به اینکه محله من متخصص را به شما معرفی می کند و شما هزینه را به متخصص پرداخت می نمایید، محله من امکان صدور فاکتور رسمی برای شما ندارد.

فهرست