قالیشویی

  1. خانه
  2. قالیشویی

جزئیات قیمت
– قیمت با توجه به نوع فرش، تراکم، نوع شستشوی درخواستی (عادی یا اعلاشویی) به صورت زیر محاسبه می‌گردد:
فرش ماشینی (هر متر مربع) – 12.000الی 20.000 تومان
فرش دستباف (هر متر مربع) – 35.000 الی 65.000 تومان

– هزینه سرویس شستشوی موکت به ازای هر متر بین 7الی 10.000 تومان محاسبه می‌گردد.

– طبق مصوبه قالیشویی‌ها 40.000 تومان تحت عنوان هزینه ایاب و ذهاب در محاسبه هزینه لحاظ می‌گردد.

– هزینه حداقل سرویس قالیشویی از 150.000 تومان می باشد.

– قیمت شستشویی پادری و سایر انواع فرش های تزئینی توافقی می باشد.

– برای شستشوی فرش یا موکت در محل قیمت براساس توافق طرفین می باشد.

-شستشوی فرش دستبافت در محل انجام نمی شود.

– اگر متراژ مجموع فرش های شما زیر 12 متر باشد معادل یک تخته فرش 12 متری قیمت محاسبه می گردد.

** خواهشمند است به این نکته هم توجه داشته باشید که در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، مبلغ 40.000 تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق می گیرد.

کاربر گرامی
محله من بستری برای پیدا کردن متخصصین با تجربه و کاربلد برای انجام کارهای شماست. شما برای ثبت سفارش به چند سوال درباره جزییات سفارشتان پاسخ می دهید و بعد از ثبت سفارش شما کار به متخصصین آن حوزه نمایش داده می شود، و آنها برای انجام سفارش شما اعلام آمادگی می کنند. بسته به سلیقه شما دو روش کار در محله من موجود است:
اگر گزینه ” کار را به اولین متخصص با بالاترین امتیاز میسپارم” را انتخاب کنید اولین متخصصی که کار شما را قبول کند به سفارش شما تخصیص داده می شود و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.
اما اگر گزینه “حداکثر تا 2 ساعت بعد از ثبت سفارش، از میان متخصصینی که اعلام آمادگی میکنند، فردی را انتخاب میکنم.” را انتخاب کنید، بعد از چند دقیقه ، متخصصین محله من برای انجام کار شما به شما اعلام آمادگی می کنند. شما می تواند امتیاز و نظرات سایر مشتریان درباره آنها را بخوانید، با آنها درباره قیمت گفتگو کنید و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. فراموش نکنید که بعد از اینکه تصمیم گرفتید کدام متخصص را انتخاب کنید، دکمه “انتخاب متخصص” را فشار دهید تا ما هم از تصمیم شما مطلع شویم و برای پشتیبانی های آتی کنار شما باشیم.
ثبت سفارش در محله من کاملا رایگان است و اگر هیچ یک از متخصصین شما را برای انتخاب راضی نکرد می توانید به راحتی و بدون هزینه سفارش خود را لغو کنید. جزییات قیمت در زیر به اطلاع شما رسیده است. این قیمت ها حدودی بوده و از شما خواهشمنیدم قیمت دقیق را قبل از انجام کار با متخصص نهایی نمایید. در صورتی که قیمت پیشنهادی اختلاف فاحشی با قیمت های اعلامی زیر داشت حتما به واحد بازرسی محله من اعلام نمایید.

مشتری گرامی توجه فرمایید:
در صورت نیاز به فاکتور در زمان ثبت سفارش و یا بعد از آن، با مراجعه به جزئیات سفارش، ایمیل خود را در بخش ارسال فاکتور وارد نمایید تا رسید پرداخت برای شما ارسال گردد. در صورت نیاز به فاکتور رسمی این موضوع را قبل از شروع سفارش به متخصص اعلام نمایید. با توجه به اینکه محله من متخصص را به شما معرفی می کند و شما هزینه را به متخصص پرداخت می نمایید، محله من امکان صدور فاکتور رسمی برای شما ندارد.

فهرست